Variklio galios didinimas

Autoelektra variklių galios didinimas

Galios didinimas

Trūksta greičio? O gal norite sumažinti kuro sąnaudas 10%? Jei taip, tai didinkite savo automobilio galią! Variklio galios didinimas ne tik didina automobilio greitį, bet ir gali sumažinti kuro sąnaudas.

Išspręndžiame galingumo sumažėjimo problemas. Didiname automobilio variklio galingumą išjungdami greičio ribotuvus ir keičiant kitus nustatymus. Pagal jūsų automobilio variklio galimybės padidinsime variklio galingumą.

 

Galios didinimo kainos            Atlikti darbai

 

APIE

Galios didinimą

Kas yra variklio galios didinimas?

Variklio galios didinimas (Chip tuning) - sukimo momento ir kitų charakteristikų gerinimas, modifikuojant variklio ECU programą, taip didinant variklio galingumą. Vidutinis galios padidinimas neperkraunant variklio, transmisijos, važiuoklės ir kt. mazgų siekia 20-30%.

Kas yra ECU programa?

ECU (Engine Control Unit) - elektroninis valdymo įtaisas, kompiuteris valdantis variklio su elektronine kuro įpurškimo sistema, darbą.

 

Automobilio variklis. Galios didinimas
Autoelektra pliusai ir minusai

 

 

 

Automobilio galios didinimo pliusai/minusai:

  1. Po galios didinimo padidės automobilio greitis,
  2. Važiuojant normaliu režimu sumažės kuro sąnaudos iki 10%,
  3. Nereikalingas dažnas pavarų keitimas įkalnėje ar prilėtinus greitį.

 

APIE

Galios didinimą

 

Dyzelinis variklis. Galios didinimas

Dyzeliniai varikliai

Priklausant nuo variklio tipo ir modifikavimo nustatymų galima pasiekti 20-30% galios padidėjimą. Norint išgauti maksimalią dyzelinio variklio galią yra išnaudojamas gamintojo paliktas galios rezervas.

Automobiliai su dyzeliniais varikliais pasiekia geriausius galios didinimo rezultatus.

Atmosferinis variklis

Atmosferiniai varikliai

Atmosfernių variklių galios padidėjimas yra mažiausias. Galios prieaugis priklauso nuo variklio darbinio tūrio ir variklio sūkių ribotuvo nuėmimo.

Kadangi variklio tūris nėra didelis, todėl netgi padidinus variklio galia automobilio greitis nelabai skirtūsi. Todėl automobilių su atmosferiniais varikliais neprogramuojame.

 

 

 

Padidėjęs sukimo momentas = Ekonomiškumas

Kuro sąnaudos važiuojant normaliu režimu sumažėja iki 10% - tai įtakoja padidėjęs sukimo momentas, kurio didžioji dalis prasideda esant mažesniems variklio sūkiams (lyginant su originalia programa), o baigiasi vėliau. Gaunamas platesnis sukimo momento diapazonas, be to ir pats sukimo momentas padidėja 20-50%.

Rezultate, yra nereikalingas dažnas pavarų keitimas įkalnėje ar prilėtinus prie šviesoforo.

Galios didinimas + Diagnostika

Prieš didinant variklio galią atliekame detalią variklio diagnostiką. Matuojame sistemos funkcionalumą, modifikuojame ir įvertiname ar variklis dirba taip, kaip turėtų.

Automobilio spidometras. Auto galios didinimas.